Fotowoltaika, Instalacje Fotowoltaiczne Kalisz

Fotowoltaika to nauka, która rozwija się obecnie bardzo dynamicznie. Dzięki temu coraz więcej osób przekonuje się do tego, że energia elektryczna generowana przez promienie słoneczne to opcja zdecydowanie warta uwagi. Specjalizacją naszej firmy są między innymi kompleksowe, optymalnie dostosowane do potrzeb klienta instalacje fotowoltaiczne. Kalisz to jeden z bardziej popularnych rejonów naszych działań. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak poczynić pierwsze kroki w kierunku energetycznej niezależności. 

Fotowoltaika Kalisz - korzyści generowania własnej energii elektrycznej 

Posiadając własną mikroelektrownię stajemy się prosumentami, a więc jednocześnie producentami "zielonej energii" oraz jej konsumentami. Nadmiar wyprodukowanej w danym okresie energii przekazywany jest do sieci energetycznej i można z niego skorzystać w innym czasie. Energia ze słońca zasilić może wszystkie nasze urządzenia domowe, w tym także pompę ciepła. Instalacje fotowoltaiczne Kalisz to również podejście proekologiczne. Korzystanie ze źródeł energii odnawialnej znacząco przyczynia się do zmniejszania emisji dwutlenku węgla, pyłów i szkodliwych substancji, które dostają się do atmosfery w wyniku produkcji prądu przez elektrownie. Montaż instalacji fotowoltaicznej nie wymaga żadnych pozwoleń na budowę. To korzystne rozwiązanie zyskuje na popularności nie tylko wśród gospodarstw domowych, ale także prywatnych przedsiębiorstw oraz rolników. 

Instalacje fotowoltaiczne Kalisz - czy bycie prosumentem się opłaca? 

Koszt instalacji fotowoltaicznych jest zależny od ich mocy. Liczyć w tym przypadku można na dofinansowanie z programów rządowych, podatkową ulgę termomodernizacyjną oraz na preferencyjne kredyty. Dostępne są również specjalne ulgi inwestycyjne dla rolników oraz przedsiębiorców. W każdym przypadku nasza firma służy fachową poradą jeśli chodzi o korzystanie z różnych, aktualnie dostępnych form pomocy. Oferujemy ponadto bardzo korzystne finansowo systemy ratalne bez konieczności inwestowania wkładu własnego i przy spełnieniu minimum formalności. W rezultacie możliwe jest to, by inwestycja zwróciła się już po kilku latach. Idealna opcja to taka, gdy sugerowana miesięczna rata powiększona o inne, obligatoryjne opłaty związane z energią nie przekracza aktualnych, miesięcznych wydatków na prąd. W dłuższej perspektywie fotowoltaika Kalisz gwarantuje spore uniezależnienie się od dostawców prądu i tym samym ochronę przed nieustannie rosnącymi cenami energii.

Dlaczego nasza firma wyróżnia się na rynku? Fotowoltaika Kalisz to najlepsza opcja

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Przede wszystkim dokonujemy precyzyjnej, kompleksowej analizy sytuacji klienta po to, by przedstawić optymalny projekt instalacji. Ważna jest nie tylko ilość zużywanej energii w przeciągu roku, ale także usytuowanie budynku, stopień nachylenia i konstrukcja dachów oraz poziom ich nasłonecznienia. Właściwa powierzchnia oraz orientacja modułów fotowoltaicznych pozwoli na uzyskanie maksymalnej ich wydajności przy poniesieniu minimalnych kosztów. Naszą firmę odznacza profesjonalizm, który wynika z wieloletniego doświadczenia.