Czy stać mnie na fotowoltaikę dla domu?

Jeśli płacisz rachunki za prąd, to TAK. Na swoją instalację nie musisz wydawać nowych, dodatkowych pieniędzy.
Zaproponujemy Ci system ratalny (bez wkładu własnego, minimum formalności, spłata w stałych częściach), ustalimy wysokość rat za instalację tak, żeby nie przekraczały Twoich dotychczasowych wydatków za energię.

Będziesz miał darmowy prąd ze Słońca, a środki z puli „na prąd” przesuniesz po prostu do puli „czasowa spłata instalacji”. Po pewnym czasie, gdy już będziemy rozliczeni, instalacja będzie pracować wyłącznie dla Ciebie.

Najtańszy prąd

Ceny prądu rosną z roku na rok. Kiedy staniesz się producentem energii, zagwarantujesz sobie możliwie najtańszy prąd (będziesz płacił jedynie opłaty obligatoryjne, obowiązkowe dla nas wszystkich). Instalacja fotowoltaiczna dla domu sprawi, że Twoja energia będzie maksymalnie tania dzisiaj i w przyszłości.

Oszczędności

Pieniądze, które zaoszczędzisz na rachunkach za prąd, będziesz mógł odłożyć lub zainwestować. Marzył Ci się przydomowy basen? Kilka tysięcy złotych oszczędności w skali roku pozwoli Ci na spełnienie wielu pragnień. iednio z wymiarowanej instalacji rachunki zmniejszą się nawet o -90%!

Chcesz wiedzieć ile dokładnie zyskasz dzięki fotowoltaice?
Skorzystaj z darmowej wyceny online!

Zastanawiasz się czy przy Twoich wydatkach na energię, fotowoltaika dla domu jednorodzinnego jest właściwym wyborem? Jeśli miesięcznie oddajesz zakładowi energetycznemu przynajmniej 150 zł w rachunkach za prąd, instalacja fotowoltaiczna będzie uzasadnioną ekonomicznie inwestycją.


Czy wiesz, że zakład energetyczny, by wyprodukować prąd zabezpieczający potrzeby domu jednorodzinnego, musi wyemitować co roku(!) średnio 6 ton CO2, pyłów i substancji szkodliwych? fotowoltaicznej jest dowodem na to, że zrobiłeś wszystko, aby Twoja rodzina, Twoje dzieci i wnuki, mogły oddychać czystym powietrzem, by żyły w zdrowiu.