Inteligentny dom

Jesteśmy przyzwyczajeni do dostosowania komfortowej temperatury pomieszczeń do warunków panujących na zewnątrz. W upały używamy klimatyzacji, a zimą ogrzewania. W obydwu sytuacjach, dzięki współpracy urządzeń FIBARO, w przypadku wykrycia otwartego okna, nastąpi automatyczne wyłączenie chłodzenia lub grzania, aby uniknąć zbędnego zużywania energii.

W drodze powrotnej z pracy myślisz o przyjemnej domowej atmosferze i nie możesz doczekać się, aby przekroczyć próg domu i schronić się przed słońcem - latem, deszczem - wiosną i jesienią oraz mrozem - zimą. Dom FIBARO przygotuje się na Twój powrót do domu, dostosowując temperaturę, wilgotność i jakość powietrza do preferencji domowników. Witaj w domu!

Obniżenie temperatury w domu o 1°C daje oszczędności w wydatkach na energię rzędu ok. 6% w skali sezonu grzewczego. Dlatego za każdym razem, kiedy wychodzisz z domu i uzbrajasz alarm, System FIBARO automatycznie obniży temperaturę. A kiedy wracasz do domu, temperatura wraca do wybranej wartości. Teraz możesz oszczędzać bez wyrzeczeń.

Gdziekolwiek jesteś - w pracy, na urlopie, czy spacerze z dziećmi, możesz zarządzać klimatem w swoim domu przy pomocy aplikacji FIBARO Home Center. Dopasuj optymalną temperaturę do potrzeb Twojej rodziny o każdej porze roku i oszczędzaj przy okazji.

...