Pompy ciepła Kalisz

Chcesz poznać ofertę?

Wypełnij poniższy formularz!

  Pompy ciepła Kalisz - Energysat

  Kalisz jest dziś jednym z wielu miast, które zmaga się z zanieczyszczeniem powietrza wynikającym z ogrzewania domów i mieszkań w sezonie jesienno-zimowym. Dlatego coraz więcej inwestorów szuka rozwiązań, które pomogą w przyszłości nie tylko zaoszczędzić na rachunkach, ale także przyczynić się realnie do czystości powietrza i zmniejszenia emisji pyłów i szkodliwych gazów.

  Pompy ciepła Kalisz – niesamowita wygoda użytkowania

  Instalując pompę ciepła sprawisz, że ogrzewanie Twojego domu stanie się niemalże bezobsługowe!

  photo 2022 11 05 12 20 12 2 2

  Jeśli zdecydujesz się na założenie urządzenia grzewczego z odzyskiem ciepła, zyskasz najtańszy i najwygodniejszy sposób na ogrzanie swojego domu oraz wody, którą użytkujesz. Pompa ciepła typu powietrze woda to dziś bardzo praktyczne rozwiązanie. Urządzenie pobiera ciepło z powietrza zewnętrznego i oddaje je do wody, która krąży w instalacji grzewczej budynku. Podstawową zaletą jest fakt, że nie musisz martwić się o opał do pieca oraz jego rosnące ceny. Nie potrzebujesz też specjalnego pomieszczenia, w którym musiałbyś trzymać kocioł.

  System cieplny z odzyskiem energii zagwarantuje Ci komfort cieplny nawet przy temperaturze na zewnątrz do -25 stopni Celsjusza.

  Nie jest to skomplikowane urządzenie, a jego funkcjonowanie możesz kontrolować zdalnie za pośrednictwem internetu. Jeśli posiadasz panele fotowoltaiczne, jesteś w stanie obniżyć koszty ogrzewania swojego domu do minimum i zyskać źródło niezależnego ogrzewania.

  Co najważniejsze – nie ma znaczenia, czy dopiero budujesz swój wymarzony dom, czy mieszkasz w nim już od dłuższego czasu i chciałbyś tylko zmienić sposób jego ogrzewania. W obu przypadkach możesz założyć pompę ciepła typu powietrze-woda w prosty sposób, nawet kiedy dysponujesz niewielką powierzchnią działki – agregat, który umieszczasz na zewnątrz budynku, nie jest wielkich rozmiarów, a w niektórych przypadkach możesz zamontować go na ścianie domu.

  Masz pytania? Porozmawiaj z naszym doradcą!

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  Pompy ciepła w naszej ofercie

  Decydując się na montaż pompy ciepła w Kaliszu chronimy środowisko nie tylko nasze, w którym obecnie żyjemy, ale również to, w którym przyjdzie żyć naszym następcom. Instalacja sprawia, że nie przyczyniamy się do emisji gazów cieplarnianych i tym samym do zwiększenia smogu, o którym bardzo często słyszymy w okresie zimowym. W zasadzie dzięki decyzji na montaż pompy ciepła możemy zrezygnować z decyzji budowania kominów w naszym domu.

  W ten sposób zyskujemy dwie korzyści: środowiskowe i finansowe – redukując koszt budowy domu oraz zaoszczędzając cenne miejsce.

  Niski koszt instalacji oraz montażu – możliwość pozyskania dotacji

  Wybierając powietrzną pompę ciepła w miejscowości Kalisz pozwala ona na pobranie energii cieplnej z powietrza, a jej montaż przypomina klimatyzator, który wymaga wygospodarowania miejsca na zewnątrz budynku, na specjalnie przeznaczonej podstawie.

  Dzięki zastosowaniu odnawialnych źródeł energii możemy starać się o dofinansowanie z takich programów jak np. „Czyste powietrze”, które pozwoli na budowę pompy wraz z instalacją fotowoltaiczną wykorzystując na ten cel pieniądze pozyskane z dofinansowania.

  Decyzję na instalację urządzenia grzewczego z odzyskiem energii każdy z nas musi podjąć indywidualnie – jednak gdyby pojawiły się pytania dotyczące tego zagadnienia – nasi doradcy chętnie pomogą dobrać odpowiednie urządzenia, które warto zastosować.

  Takie rozwiązanie pozwoli Ci nie tylko zadbać o czystość powietrza, ale i realnie wpłynie na wysokość Twoich comiesięcznych rachunków.

  Montaż pomp ciepła w Kaliszu

  Obsługa nowego źródła ciepła w Twoim domu nigdy nie była tak prosta!

  Wygodna w użytkowaniu jakiegokolwiek sprzętu w naszym życiu to bardzo duże udogodnienie dla nas, w czasie, kiedy mamy wiele innych spraw na głowie. Budowa domu w miejscu, które nie posiada rozbudowanej sieci gazowej, jest nie lada wyzwaniem. Wiele osób uważa, że wraz z montażem pompy ciepła warto zamontować piec gazowy, który w przypadku niskich temperatur przejmie kontrolę nad ogrzewaniem domu. Wielu ekspertów uważa, że wysokiej klasy pompy ciepła nie wymagają żadnego wsparcia.

  Pompa termiczna zapewni nam ciepły dom oraz wodę bez ingerencji, kontroli czy martwienia się o kupno odpowiedniego paliwa.

  photo 2022 08 31 14 24 40 3

  Profesjonaliści od ogrzewania ekologicznego

  Energysat oferuje szeroki wybór pomp ciepła, które mogą być dostosowane do różnych rodzajów budynków i potrzeb. Od pompy ciepła powietrze-woda po pompy ciepła gruntowe, firma ta oferuje rozwiązania dla domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, a nawet przemysłowych. Ich specjaliści pomogą klientom wybrać najlepszy rodzaj pompy ciepła, który będzie efektywny i ekonomiczny w danej sytuacji.

  Chcesz poznać ceny pomp ciepła? Zapraszamy do kontaktu.

  Dofinansowanie na pompy ciepła Kalisz

  Dofinansowanie na instalację pompy ciepła może przynieść znaczne korzyści finansowe oraz ekologiczne. Kluczowe jest dostosowanie się do wymogów danego programu dofinansowania oraz zebranie niezbędnej dokumentacji. Warto również skonsultować się z profesjonalistami, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania i przygotowaniu wniosku.

  Polska dąży do poprawy jakości powietrza i ograniczenia emisji gazów cieplarnianych, dlatego dofinansowanie pompy ciepła stanowi ważny element polityki energetycznej kraju. Dla inwestorów jest to doskonała okazja nie tylko do obniżenia kosztów ogrzewania, ale także do zaangażowania się w walkę o czystsze środowisko.

  Ostatecznie, inwestycja w urządzenie grzewcze z odzyskiem ciepła wspierane przez różne formy dofinansowania, może okazać się korzystne zarówno dla kieszeni inwestora, jak i dla środowiska naturalnego. Warto zatem zwrócić uwagę na dostępne programy wsparcia i rozważyć ekologiczne rozwiązania grzewcze dla swojego domu.