DOMY JEDNORODZINNE

Każdy kto decyduje się na zamieszkanie w domu jednorodzinnym, chce w pewnym sensie zerwać z podległością - wobec teściów, rodziców, hałaśliwych sąsiadów z dołu. Chce „być na swoim”, chociaż zwykle wymaga to wielu wyrzeczeń.

Czytaj więcej

ROLNICY

Instalacja fotowoltaiczna pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał Twojego gospodarstwa, zabudowań i gruntów. Wytwarzając naturalną energię, budujesz wokół siebie i swoich bliskich naturalne środowisko.

Czytaj więcej

FIRMY

Jako prywatny przedsiębiorca doskonale wiesz jak to jest, kiedy codziennie musisz dzielić się z państwem wypracowanym przez siebie kapitałem. Odważnie prowadzisz własny biznes, biorąc na siebie kolejne ciężary podatkowe.

Czytaj więcej

Fotowoltaika - Września, Jarocin, Kalisz, Turek, Kutno

Coraz więcej Polaków ma urządzenia pozwalające na uzyskanie taniego i ekologicznego prądu i montuje u siebie instalacje fotowoltaiczne Września korzystające z darmowej energii ze słońca. Fotowoltaika Jarocin opłaca się każdemu, bez względu na to czy jest właścicielem domu jednorodzinnego, gospodarstwa rolnego lub ma zakład. Tym bardziej, że ceny za instalacje fotowoltaiczne Jarocin wraz z montażem zależą od mocy i zaczynają się już od kilku tysięcy złotych. Istnieją również proste metody na otrzymanie sporego dofinansowania. Na przykład z rządowego programu „Mój prąd” lub ulgi termomodernizacyjnej. Wtedy taka inwestycja spłaci się już pod 6 lub 7 latach. Stanie się to jeszcze szybciej, gdy ceny energii elektrycznej będą rosnąć. Jaki zysk daje fotowoltaika?

W Polsce istnieje już ponad ćwierć miliona instalacji fotowoltaicznych. I Ty również możesz szybko dołączyć do tej grupy, korzystając z szerokiej oferty naszej firmy dla której instalacje fotowoltaiczne Turek nie mają żadnych tajemnic. Prześledźmy więc na konkretnym przykładzie, jaki zysk daje fotowoltaika Jarocin. Załóżmy, że 5-osobowa rodzina, która mieszka w 140 metrowym domu zużywa w ciągu roku około 4 MW energii elektrycznej. Jej koszt to według dzisiejszych cen to prawie 2500 złotych. Gdy zamontuje ona u siebie instalacje fotowoltaiczne Kalisz o mocy 4,5 kWp to cena jej elementów, montażu i doprowadzenia do działania to wyniesie około 23 tysięcy złotych. Gdy od tej sumy odliczy się uzyskane dofinansowania z rządowego programu „Mój prąd” i ulgi podatkowej to ta rodzina z własnej kieszeni na te inwestycje wyda 15 tysięcy złotych. Potem kiedy instalacja zacznie działać, to może ona co roku płacić za prąd rocznie tylko 250 złotych. W każdym roku zaoszczędzi nawet po 2250 złotych. W ten sposób inwestycja zwróci się po około 6 i pół roku. Gdy opłaty za prąd są większe to realne zyski również większe. Dotyczy to na przykład gospodarstw rolnych lub zakładów. Nasza firma proponuje również atrakcyjne systemy ratalne bez wkładu własnego i przy minimalnych formalnościach. A raty nie przekraczają dotychczasowych wydatków za energię.

Program "Mój Prąd" i inne metody dofinansowania fotowoltaiki Warto tu wskazać, że programu "Mój Prąd” przeznaczony jest dla indywidualnych gospodarstw domowych i służy dofinansowaniu budowy instalacji o mocy od 2 do 10 kW. Do ręki otrzymuje się z tego tytułu do 5 tysięcy złotych. Rzad przeznaczył na ten cel środki wystarczające na założenie 200 tysięcy instalacji. Do końca lipca 2020 roku, Polacy złożyli 110 tysięcy wniosków o takie dofinansowanie. Kolejnym sposobem na rzeczywiste zmniejszenie ceny założenia instalacji fotowoltaicznej jest odliczenie jej kosztów od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej. Przysługuje ona od 2019 roku. Mogą z niej skorzystać podatnicy rozliczający się według skali podatkowej 18 i 32 procent. Są też specjalne ulgi na rolników i przedsiębiorców. Pomagamy w ich znalezieniu i służymy radą, jak je otrzymać. W zgodzie z ochroną środowiska Gdy Ktoś zdecyduje się na instalacje fotowoltaiczne Kutno to nie tylko będzie miał więcej pieniędzy w portfelu. Będzie też chronił środowisko naturalne, ponieważ rosnącą popularność instalacji fotowoltaicznych bierze się również z rosnącej świadomości energetycznej i ekologicznej Polaków. Badania Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych pokazują, że Polacy twierdzą obecnie, iż odnawialne źródła energii - w tym także instalacje fotowoltaiczne Jarocin, są korzystne dla wszystkich Polaków.

Ponad 8 procent pytanych uważa, że przyszłość energii to właśnie prąd z naturalnych źródeł. Dla 76 procent. pytanych korzystanie z ich zwiększa bezpieczeństwo energetyczne kraju. Podobna ilość ankietowanych uznała, iż nie protestowałaby, gdyby w jej bliskim sąsiedztwie powstała farma fotowoltaiczna, zaopatrująca w prąd całe osiedla. Jesteśmy w 100 procentach profesjonalni Obecnie instalacje fotowoltaiczne koło montuje wiele firm. Aby jednak proces przebiegał sprawnie i gwarantował spodziewane oszczędności, należy poszukać takiej, która gwarantuje całkowity profesjonalizm w przygotowaniu, realizacji i uruchomieniu tej inwestycji. Na pewno to wszystko zapewnia nasza firma. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie i zatrudnieni są tam pracownicy wiedzą, że aby fotowoltaika Kutno pracowała bez zarzutów, trzeba o to zadbać na wielu płaszczyznach i nim wejdzie się z panelami na dach posesji. Przede wszystkim tylko dobrze przygotowany projekt doprowadzi do tego, że fotowoltaika konin uzyska maksymalna wydajność i zmniejszy do niezbędnego minimum cenę założenia instalacji. Ale każda inwestycja rządzi się własnymi prawami. Gdy w grę wchodzi fotowoltaika Turek nie ma miejsca na rutynę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i sprawdzamy ilość zużywanej energii, jej strukturę, a także stopień nachylenia dachów, gdzie ma być montowana fotowoltaika Września, jego nasłonecznienie, konstrukcję i wiele innych elementów. Dopiero taka całościowa analiza pozwala na zastosowanie najbardziej optymalnych rozwiązań.