Usługi minikoparką

Chcesz poznać ofertę?

Wypełnij poniższy formularz!

  Usługi minikoparką w Koninie

  Niewielkie przekopy oraz prace ziemne to zbyt dużo pracy, aby wykonać ją ręcznie. Wynajmowanie ciężkiego sprzętu, jak wielkie koparki, to z kolei zbyt duże koszty. Na szczęście istnieją jeszcze zwinne minikoparki w Koninie, które doskonale radzą sobie z pracami ziemnymi. To rozwiązanie nie tylko tanie, ale również zapewniające szybkość wykonania usługi oraz minimalny wpływ na Twoje podwórko.

  Czym jest minikoparka?

  Budowa minikoparek niewiele różni się od dużych i ciężkich koparek. Posiada podwozie gąsienicowe, obrotową kabinę oraz osprzęt dostosowany do różnego rodzaju prac ziemnych. Jednak wszystkie te elementy są znacznie mniejsze niż w cięższych odpowiednikach. Po pierwsze pozwala to na wykonywanie bardziej precyzyjnych i węższych wykopów. Kolejnym atutem jest zmniejszenie ciężaru maszyny, co zapobiega niszczeniu trawników wokół domu.

  Jakie prace może wykonywać minikoparka?

  Zakres prac minikoparek w Koninie jest bardzo szeroki. Może ona wykonywać wszystkie prace ziemne i wykopy. Przykładowymi zastosowaniami takiego sprzętu są:

  • wykopy pod instalacje elektryczne,
  • wykopy pod fundamenty budynków,
  • wykopy pod systemy kanalizacyjne,
  • kopanie rowów melioracyjnych oraz odwodnień liniowych terenu,
  • niwelacja terenu i jego kształtowanie,
  • wykonywanie oczek wodnych i basenów,
  • budowa szamba,
  • a także wyburzanie niewielkich budynków.

  Oprócz wyżej wymienionych minikoparki mogą wykonywać wiele innych prac, w zależności od tego, czego potrzebujesz. To uniwersalna maszyna, która potrafi sobie poradzić praktycznie z każdym wyzwaniem.

  photo 2022 12 12 13 10 56

  Przewaga minikoparek nad ciężkim sprzętem

  Minikoparki posiadają kilka istotnych zalet, dzięki którym są dużo lepszym wyborem niż ciężki sprzęt. Ich pierwszą mocną stroną jest koszt. Wypożyczenie lub wynajęcie usług minikoparką w Koninie jest dużo tańsze i wynosi aktualnie około 60 zł za jedną roboczogodzinę.

  Warto zwrócić w tym miejscu uwagę na fakt, że minikoparki są niezwykle zwinne. Dzięki swoim niewielkim wymiarom potrafią precyzyjnie wykopać rowy oraz wykopy. Przekłada się to na znacznie szybsze wykonanie prac ziemnych, a więc także zmniejszone koszty całościowego wynajmu usług minikoparką.

  Precyzyjna praca oznacza również maksymalną ochronę Twojego ogródka. Jest to ważne szczególnie w przypadku domów, gdzie przestrzeń wokół domu została już zagospodarowana. Piękne trawniki i kwiaty mogłyby ulec całkowitemu zniszczeniu przy pracy ciężkiego sprzętu. Minikoparki jednak są na tyle lekkie, że trawnik nie poniesie żadnej szkody.

  Usługi minikoparką dla każdego

  Wynajem minikoparki z operatorem w Koninie jest doskonałym sposobem na szybkie i bezproblemowe wykonanie wszelkich niewielkich prac ziemnych wokół domu. Czy chodzi o wykop pod oczko wodne czy podłączenie światłowodu – taki sprzęt poradzi sobie szybko z każdym zadaniem, a jednocześnie nie przyniesie żadnych zniszczeń wokół.

  Jest to też wybór optymalny pod kątem ekonomicznym. Dlatego nie czekaj dłużej, tylko zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i poradzimy, jak najłatwiej rozwiązać Twój problem z pracami ziemnymi.

  Masz pytania? Porozmawiaj z naszym doradcą!

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji!