Fotowoltaika Konin

Fotowoltaika Konin - postaw na zieloną energię!

Energysat to jedna z czołowych firm na terenie województwa wielkopolskiego zajmujących się montażem instalacji fotowoltaicznych. Dzięki należycie wykonanym zadaniom i zaangażowaniu założyciela firmy szybko zyskała na zaufaniu.

Nasz wykwalifikowana kadra instalatorów jest w stanie poradzić sobie z każdym, nawet najtrudniejszym wyzwaniem. Zajmujemy się nie tylko instalacją fotowoltaiki Konin na budynkach, ale również służymy fachowym doradztwem oraz opieką posprzedażową na najwyższym poziomie, dzięki którym możemy cieszyć się dużym zaufaniem naszych klientów.

Montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Konina

Dbamy o to, aby w swoich realizacjach wykorzystywać najnowocześniejsze komponenty, którymi są np. mikrofalowniki. Podczas montażu instalacji fotowoltaicznych nasi klienci mają możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych, długoterminowych gwarancji - wybierając fotowoltaikę skorzystamy z aż 25-letniej gwarancji na wydajność paneli oraz 10-letniej gwarancji na mikrofalownik.

Zalety, które niesie ze sobą fotowoltaika w Koninie

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zakładane przez nas instalacje fotowoltaiczne w miejscowości Konin wyróżniały się maksymalną mocą, wydajnością, trwałością, a także małą powierzchnią i wysoką estetyką. W tym celu podczas montażu wykorzystujemy następujące komponenty:

 • mikrofalowniki - montowane bezpośrednio na dachu, ułatwiające dalszą rozbudowę instalacji
 • panele monokrystaliczne - o najwyższej na polskim rynku mocy, charakteryzujące się efektywnym działaniem
 • panele słoneczne w technologii Half Cut Cell - wyróżniające się zwiększoną wydajnością, dużymi parametrami przy częściowym zacienieniu
 • panele full black - zapewniające większą wydajność, estetykę oraz pozwalające ograniczyć zajmowaną powierzchnię na dachu
Image
Image
Image

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Koninie

Decydując się na fotowoltaikę w Koninie, stawiając na najwyższą jakość, musimy liczyć się ze sporym wydatkiem początkowym. Na szczęscie Odnawialne Źródła Energii wspierane są przez Unię Europejską, jak i nasz kraj. Dzięki temu mieszkańcy m.in. Wrześni, Turku, Konina, Kutna, Kalisza, Jarocina i okolic mogą skorzystać z pakietu rozwiązań oraz programów regionalnych i ogólnopolskich.

Jakie źródła inwestycji możemy wykorzystać? 
 • atrakcyjne kredyty finansowe
 • program "Mój prąd"
 • program "Czyste powietrze"
 • program "Prosument 2"
Jeśli chcesz cieszyć się czystą i darmową energią dzięki instalacji fotowoltaicznej, a przy tym zależy Ci na tym, aby instalacja wyróżniała się estetyką oraz efektywnością działania, skontaktuj się z nami. 

Nasi wykwalifikowani pracownicy będą w stanie zaproponować Ci najbardziej dopasowane rozwiązania oraz pomogą w pozyskaniu dofinansowania na inwestycje OZE.

Program "Mój prąd"

Warto wskazać, że program "Mój Prąd” przeznaczony jest dla indywidualnych gospodarstw domowych i służy dofinansowaniu budowy instalacji o mocy od 2 do 10 kW. Do ręki otrzymuje się z tego tytułu do 5 tysięcy złotych. Rząd przeznaczył na ten cel środki wystarczające na założenie 200 tysięcy instalacji. Do końca lipca 2020 roku Polacy złożyli 110 tysięcy wniosków o takie dofinansowanie. Kolejnym sposobem na rzeczywiste zmniejszenie ceny założenia instalacji fotowoltaicznej jest odliczenie jej kosztów od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

Przysługuje ona od 2019 roku. Mogą z niej skorzystać podatnicy rozliczający się według skali podatkowej 18 i 32 procent. Są też specjalne ulgi na rolników i przedsiębiorców. Pomagamy w ich znalezieniu i służymy radą, jak je otrzymać. W zgodzie z ochroną środowiska Gdy Ktoś zdecyduje się na instalacje fotowoltaiczne to nie tylko będzie miał więcej pieniędzy w portfelu. Będzie też chronił środowisko naturalne, ponieważ rosnącą popularność instalacji fotowoltaicznych bierze się również z rosnącej świadomości energetycznej i ekologicznej Polaków. Badania Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych pokazują, że Polacy twierdzą obecnie, iż odnawialne źródła energii - w tym także instalacje fotowoltaiczne Konin, są korzystne dla wszystkich Polaków.

Dlaczego warto?

źródła energii - w tym także instalacje fotowoltaiczne Kalisz, są korzystne dla wszystkich Polaków.

Ponad 8 procent pytanych uważa, że przyszłość energii to właśnie prąd z naturalnych źródeł. Dla 76 procent. pytanych korzystanie z ich zwiększa bezpieczeństwo energetyczne kraju. Podobna ilość ankietowanych uznała, iż nie protestowałaby, gdyby w jej bliskim sąsiedztwie powstała farma fotowoltaiczna, zaopatrująca w prąd całe osiedla. Jesteśmy w 100 procentach profesjonalni Obecnie instalacje fotowoltaiczne koło montuje wiele firm. Aby jednak proces przebiegał sprawnie i gwarantował spodziewane oszczędności, należy poszukać takiej, która gwarantuje całkowity profesjonalizm w przygotowaniu, realizacji i uruchomieniu tej inwestycji.

Na pewno to wszystko zapewnia nasza firma. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie i zatrudnieni są tam pracownicy wiedzą, że aby fotowoltaika pracowała bez zarzutów, trzeba o to zadbać na wielu płaszczyznach i nim wejdzie się z panelami na dach posesji. Przede wszystkim tylko dobrze przygotowany projekt doprowadzi do tego, że fotowoltaika konin uzyska maksymalna wydajność i zmniejszy do niezbędnego minimum cenę założenia instalacji. Ale każda inwestycja rządzi się własnymi prawami. Gdy w grę wchodzi fotowoltaika, nie ma miejsca na rutynę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i sprawdzamy ilość zużywanej energii, jej strukturę, a także stopień nachylenia dachów, gdzie ma być montowana fotowoltaika Kalisz, jego nasłonecznienie, konstrukcję i wiele innych elementów. Dopiero taka całościowa analiza pozwala na zastosowanie najbardziej optymalnych rozwiązań.

 

Dlaczego Energysat?

 • Wykwalifikowana kadra
 • Wysokiej jakości sprzęt
 • Długi okres gwarancji
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania
 • Bezpłatny audyt
 • Nowoczesne rozwiązania
 • Stały nadzór poprzez aplikację mobilną
Image

Leasing instalacji fotowoltaicznych

01

Oszczędzaj pieniądze

Zmniejsz wysokość rachunków za energię elektryczną i zacznij oszczędzanie już dziś!
02

Gwarancja przez cały czas

Aż 20 lat gwarancji - Ty korzystasz, a my monitorujemy i utrzymujemy instalację!
03

Łatwy wykup

Za każdy miesiąc otrzymujesz bonus, który sprawia, że wykupienie instalacji jest coraz tańsze.
Co daje leasing instalacji fotowoltaicznych?
Stała miesięczna subskrypcja bez opłat z góry - my odpowiadamy za działanie i serwis Twojej instalacji fotowoltaicznej przez 20 lat. W między czasie możesz ją wykupić, oczywiście jeśli chcesz!

ceny zaczynają się już od 129zł / miesięcznie

Masz pytania? Porozmawiaj z naszym doradcą!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  +48 511 600 995

Image