Pompy ciepła

Pompy ciepła Kalisz

Kalisz jest dziś jednym z wielu miast, które zmaga się z zanieczyszczeniem powietrza wynikającym z ogrzewania domów i mieszkań w sezonie jesienno-zimowym. Dlatego coraz więcej inwestorów szuka rozwiązań, które pomogą w przyszłości nie tylko zaoszczędzić na rachunkach, ale także przyczynić się realnie do czystości powietrza i zmniejszenia emisji pyłów i szkodliwych gazów.

To główne powody, dla których pompy ciepła w Kaliszu i innych miastach zaczynają cieszyć się coraz większym zainteresowaniem.

Pompy ciepła Kalisz – niesamowita wygoda użytkowania

Instalując pompę ciepła sprawisz, że ogrzewanie Twojego domu stanie się niemalże bezobsługowe!
Pompy ciepła Kalisz - ENERGYSAT

Jeśli zdecydujesz się na założenie pompy ciepła, zyskasz najtańszy i najwygodniejszy sposób na ogrzanie swojego domu oraz wody, którą użytkujesz. Pompa ciepła typu powietrze woda to dziś bardzo praktyczne rozwiązanie. Urządzenie pobiera ciepło z powietrza zewnętrznego i oddaje je do wody, która krąży w instalacji grzewczej budynku. Podstawową zaletą jest fakt, że nie musisz martwić się o opał do pieca oraz jego rosnące ceny. Nie potrzebujesz też specjalnego pomieszczenia, w którym musiałbyś trzymać kocioł.

Pompa ciepła zagwarantuje Ci komfort cieplny nawet przy temperaturze na zewnątrz do -25 stopni Celsjusza.

Nie jest to skomplikowane urządzenie, a jego funkcjonowanie możesz kontrolować zdalnie za pośrednictwem internetu. Jeśli posiadasz panele fotowoltaiczne, jesteś w stanie obniżyć koszty ogrzewania swojego domu do minimum i zyskać źródło niezależnego ogrzewania.

Co najważniejsze – nie ma znaczenia, czy dopiero budujesz swój wymarzony dom, czy mieszkasz w nim już od dłuższego czasu i chciałbyś tylko zmienić sposób jego ogrzewania. W obu przypadkach możesz założyć pompę ciepła typu powietrze-woda w prosty sposób, nawet kiedy dysponujesz niewielką powierzchnią działki – agregat, który umieszczasz na zewnątrz budynku, nie jest wielkich rozmiarów, a w niektórych przypadkach możesz zamontować go na ścianie domu.

Masz pytania? Porozmawiaj z naszym doradcą!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  +48 511 600 750

Pompy ciepła w Kaliszu a ochrona środowiska

Decydując się na montaż pompy ciepła w Kaliszu chronimy środowisko nie tylko nasze, w którym obecnie żyjemy, ale również to, w którym przyjdzie żyć naszym następcom. Instalacja sprawia, że nie przyczyniamy się do emisji gazów cieplarnianych i tym samym do zwiększenia smogu, o którym bardzo często słyszymy w okresie zimowym. W zasadzie dzięki decyzji na montaż pompy ciepła możemy zrezygnować z decyzji budowania kominów w naszym domu.

W ten sposób zyskujemy dwie korzyści: środowiskowe i finansowe – redukując koszt budowy domu oraz zaoszczędzając cenne miejsce. 

Niski koszt instalacji oraz montażu – możliwość pozyskania dotacji

Wybierając powietrzną pompę ciepła w miejscowości Kalisz pozwala ona na pobranie energii cieplnej z powietrza, a jej montaż przypomina klimatyzator, który wymaga wygospodarowania miejsca na zewnątrz budynku, na specjalnie przeznaczonej podstawie.

Dzięki zastosowaniu odnawialnych źródeł energii możemy starać się o dofinansowanie z takich programów jak np. „Czyste powietrze”, które pozwoli na budowę pompy ciepła wraz z instalacją fotowoltaiczną wykorzystując na ten cel pieniądze pozyskane z dofinansowania.

Decyzję na instalację pompy ciepła w Kaliszu każdy z nas musi podjąć indywidualnie – jednak gdyby pojawiły się pytania dotyczące tego zagadnienia – nasi dorady chętnie pomogą dobrać odpowiednie urządzenia, które warto zastosować.

Takie rozwiązanie pozwoli Ci nie tylko zadbać o czystość powietrza, ale i realnie wpłynie na wysokość Twoich comiesięcznych rachunków.

Wygodne użytkowanie

Obsługa nowego źródła ciepła w Twoim domu nigdy nie była tak prosta!

Wygodna w użytkowaniu jakiegokolwiek sprzętu w naszym życiu to bardzo duże udogodnienie dla nas, w czasie, kiedy mamy wiele innych spraw na głowie. Budowa domu w miejscu, które nie posiada rozbudowanej sieci gazowej, jest nie lada wyzwaniem. Dzięki zamontowaniu pompy ciepła nie musi tak być, ponieważ nie wymaga ona dostępu do tego paliwa. Wiele osób uważa, że wraz z montażem pompy ciepła warto zamontować piec gazowy, który w przypadku niskich temperatur przejmie kontrolę nad ogrzewaniem domu. Wielu ekspertów uważa, że wysokiej klasy pompy ciepła nie wymagają żadnego wsparcia.

Pompa ciepła zapewni nam ciepły dom oraz wodę bez ingerencji, kontroli czy martwienia się o kupno odpowiedniego paliwa. 

Pompy Ciepła w Kaliszu - ENERGYSAT

Masz pytania?

Zostaw nam swój kontakt, a my skontaktujemy się z Tobą w jak najkrótszym czasie.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Image