Blog

Klimatyzacja Turek

Klimatyzacja Turek - serwis, przegląd, montaż

Jeszcze niedawno klimatyzacja była obecna głównie w biurach, galeriach handlowych czy na halach supermarketów. Teraz jednak często jest już standardowym elementem wyposażenia domu czy mieszkania. Takie rozwiązanie zapewnia doskonały komfort termiczny – należy jednak zadbać o profesjonalny montaż i odpowiednie utrzymanie układu.

Klimatyzacja Koło

Klimatyzacja Koło - serwis, przegląd, montaż

Jeśli w Twoim mieszkaniu lub biurze temperatura latem jest za wysoka, zdecydowanie warto zainwestować w klimatyzację. Co więcej, niektóre urządzenia sprawdzą się także w zimie, jeśli ogrzewanie w lokalu nie działa wystarczająco dobrze. Montaż może być jednak dość skomplikowany i w takim przypadku warto postawić na pomoc specjalistów.

Klimatyzacja Kalisz

Klimatyzacja Kalisz - serwis, montaż, przegląd

Gorące, letnie dni zachęcają do rozwiązań, które pozwolą zachować optymalną temperaturę w mieszkaniu. Dobrym wyborem z pewnością okażą się klimatyzatory, które zapewnią chłód nawet wtedy, gdy na zewnątrz panuje upał. O sprawny montaż można zadbać z odpowiednią firmą, która dysponuje wiedzą na temat realizacji oraz doboru sprzętu.

Powietrzne pompy ciepła – na czym polega ich działanie?

Powietrzne pompy ciepła – na czym polega ich działanie?

Pompy ciepła znajdują coraz szersze zastosowanie jako ekologiczna metoda ogrzewania domów i wody użytkowej. Wykorzystują one energię pobraną bezpośrednio z gleby lub z powietrza znajdującego się przy budynku. ich montaż jest bardzo łatwy, a praca przebiega w sposób wydajny i oszczędny. Jak działa takie rozwiązanie?

Czyste powietrze – jakie dofinansowania są dostępne

Czyste powietrze – jakie dofinansowania dostępne są w 2022 roku?

Program czyste powietrze cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. W edycji na rok 2021 rok złożono ponad 370 tysięcy wniosków na łączną kwotę 6 miliardów złotych. Według ekspertów chętnych na korzystanie z takiego dofinansowania jeszcze długo nie powinno zabraknąć. Szacuje się, że w Polsce nadal funkcjonują trzy miliony kotłów węglowych. Dlatego też wprowadzono wiele zmian zachęcających do skorzystania z tego programu.

Pompy ciepła Kalisz

Pompy ciepła Kalisz

Kalisz jest dziś jednym z wielu miast, które zmaga się z zanieczyszczeniem powietrza wynikającym z ogrzewania domów i mieszkań w sezonie jesienno-zimowym. Dlatego coraz więcej inwestorów szuka rozwiązań, które pomogą w przyszłości nie tylko zaoszczędzić na rachunkach, ale także przyczynić się realnie do czystości powietrza i zmniejszenia emisji pyłów i szkodliwych gazów.

Instalacje fotowoltaiczne

Działanie fotowoltaiki w pigułce

Fotowoltaika cieszy się rosnącą popularnością na całym świecie. Umożliwia korzystanie z darmowej energii słonecznej, którą dzięki specjalnym panelom można zamieniać na prąd i korzystać z niego w różnego rodzaju obiektach. Jak działają instalacje fotowoltaiczne?

Ruszył nabór dofinansowania instalacji fotowoltaicznych z programu Mój Prąd 3.0

Od dnia 01.07.2021r. ruszył kolejny nabór wniosków o dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych z programu Mój Prąd 3.0.

Image