Blog

Pompy ciepła - dlaczego warto?

Pompy ciepła, które są montowane dzielą się na dwa rodzaje: powietrzne pompy ciepła, czyli nazywając je fachowo pompa ciepła powietrze – woda oraz gruntowa pompa ciepła.

Ruszył nabór dofinansowania instalacji fotowoltaicznych z programu Mój Prąd 3.0

Od dnia 01.07.2021r. ruszył kolejny nabór wniosków o dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych z programu Mój Prąd 3.0.

Instalacja fotowoltaiczna – czy warto w nią zainwestować?

Czy warto zakładać instalację fotowoltaiczną w domu lub firmie? Zapewne wiele osób zadało sobie to pytanie – zdania na ten temat są bardzo podzielone, jednak spróbujemy przedstawić za i przeciw w poniższym artykule.

Fotowoltaika dla Rolnictwa w Koninie - dofinansowanie

Fotowoltaika dla Rolników – Dofinansowanie

Instalacje fotowoltaiczne Konin cieszą się coraz większym zainteresowaniem – zarówno w Polsce, jak i na świecie. Nie dziwi fakt, że jest to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań Odnawialnych Źródeł Energii, które gwarantuje inwestorowi wymierne korzyści ekonomiczne oraz ekologiczne.

Mój Prąd 3.0 – kto może uzyskać dotację?

Nabór do programu „Mój Prąd 3.0” został zaplanowany na 1 lipca 2021r. (jest to wstępna data, która może ulec zmianie) – warto dodać, że dofinansowaniem objęte są instalacje fotowoltaiczne, które zostały założone po 1 lutego 2020r.
Z aktualnych informacji nie do końca wiadomo, na jak wysoką dotację możemy liczyć oraz jak zmienią się zasady oraz źródło dofinansowania. Co jednak na tę chwilę wiadomo o programie Mój Prąd 3.0? Przeczytaj nasz poniższy artykuł!

Fotowoltaika, Instalacje Fotowoltaiczne Turek

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną jest świetnym sposobem na oszczędność i uzyskanie niezależności energetycznej. Zarówno firmy, jak i domy jednorodzinne i gospodarstwa rolne mogą zyskać wiele wymiernych korzyści - także w średniej wielkości miejscowościach, takich jak Turek. Dlaczego warto współpracować z Energysat?

Fotowoltaika, Instalacje Fotowoltaiczne Kalisz

Fotowoltaika to nauka, która rozwija się obecnie bardzo dynamicznie. Dzięki temu coraz więcej osób przekonuje się do tego, że energia elektryczna generowana przez promienie słoneczne to opcja zdecydowanie warta uwagi. Specjalizacją naszej firmy są między innymi kompleksowe, optymalnie dostosowane do potrzeb klienta instalacje fotowoltaiczne. Kalisz to jeden z bardziej popularnych rejonów naszych działań. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak poczynić pierwsze kroki w kierunku energetycznej niezależności. 

Image

Jaroszewice Grodzieckie 8
62-570 Rychwał

 

 

Kontakt

+48 511 600 994
+48 511 600 995

biuro@energysat.pl

Dział techniczny
Damian: 511 600 340,
Adrian: 511 600 730

techniczny@energysat.pl

Popularne

Fotowoltaika Konin, Pompy Ciepła Konin, Monitoring Konin, Instalacje Fotowoltaiczne Konin, Fotowoltaika Turek, Pompy Ciepła Turek, Klimatyzacje Turek, Kamery Turek

Image