Blog

Pompy ciepła Kalisz w praktyce – nowoczesne rozwiązanie na Twój ciepły dom

Pompy ciepła Kalisz w praktyce – nowoczesne rozwiązanie na Twój ciepły dom

Kalisz jest dziś jednym z wielu miast, które zmaga się z zanieczyszczeniem powietrza wynikającym z ogrzewania domów i mieszkań w sezonie jesienno-zimowym. Dlatego coraz więcej inwestorów szuka rozwiązań, które pomogą w przyszłości nie tylko zaoszczędzić na rachunkach, ale także przyczynić się realnie do czystości powietrza i zmniejszenia emisji pyłów i szkodliwych gazów.

Instalacje fotowoltaiczne

Działanie fotowoltaiki w pigułce

Fotowoltaika cieszy się rosnącą popularnością na całym świecie. Umożliwia korzystanie z darmowej energii słonecznej, którą dzięki specjalnym panelom można zamieniać na prąd i korzystać z niego w różnego rodzaju obiektach. Jak działają instalacje fotowoltaiczne?

Fotowoltaika w Kaliszu – czy to się opłaca?

Fotowoltaika w Kaliszu – czy to się opłaca?

Rosnące w całej Polsce ceny węgla powodują, że coraz więcej osób poszukuje alternatywnych źródeł energii. Do tych najlepszych opcji zaliczają się bez wątpienia panele fotowoltaiczne, które stają się coraz bardziej popularne. Czy rzeczywiście inwestycja w nie jest opłacalna i jakie inne korzyści zapewnia fotowoltaika w Kaliszu?

Pompy ciepła - dlaczego warto?

Pompy ciepła, które są montowane dzielą się na dwa rodzaje: powietrzne pompy ciepła, czyli nazywając je fachowo pompa ciepła powietrze – woda oraz gruntowa pompa ciepła.

Ruszył nabór dofinansowania instalacji fotowoltaicznych z programu Mój Prąd 3.0

Od dnia 01.07.2021r. ruszył kolejny nabór wniosków o dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych z programu Mój Prąd 3.0.

Instalacja fotowoltaiczna – czy warto w nią zainwestować?

Czy warto zakładać instalację fotowoltaiczną w domu lub firmie? Zapewne wiele osób zadało sobie to pytanie – zdania na ten temat są bardzo podzielone, jednak spróbujemy przedstawić za i przeciw w poniższym artykule.

Fotowoltaika dla Rolnictwa w Koninie - dofinansowanie

Fotowoltaika dla Rolników – Dofinansowanie

Instalacje fotowoltaiczne Konin cieszą się coraz większym zainteresowaniem – zarówno w Polsce, jak i na świecie. Nie dziwi fakt, że jest to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań Odnawialnych Źródeł Energii, które gwarantuje inwestorowi wymierne korzyści ekonomiczne oraz ekologiczne.

Mój Prąd 3.0 – kto może uzyskać dotację?

Nabór do programu „Mój Prąd 3.0” został zaplanowany na 1 lipca 2021r. (jest to wstępna data, która może ulec zmianie) – warto dodać, że dofinansowaniem objęte są instalacje fotowoltaiczne, które zostały założone po 1 lutego 2020r.
Z aktualnych informacji nie do końca wiadomo, na jak wysoką dotację możemy liczyć oraz jak zmienią się zasady oraz źródło dofinansowania. Co jednak na tę chwilę wiadomo o programie Mój Prąd 3.0? Przeczytaj nasz poniższy artykuł!

Image

Jaroszewice Grodzieckie 8
62-570 Rychwał

 

 

Kontakt

+48 511 600 994
+48 511 600 995

biuro@energysat.pl

Dział techniczny
Damian: 511 600 340,
Adrian: 511 600 730

techniczny@energysat.pl

Image